Skvělý kočárek

Když mi můj přítel řekl, že už se opravdu cítí na dítě, tak jsem byla překvapená. Protože mi můj přítel řekl, že do čtyřiceti let vůbec žádné dítě nechce. A mému příteli zrovna bylo třicet šest let a už se rozhodl, že by dítě chtěl. A já jsem mu už říkala asi pětkrát, a to během dvou let, že bych si přála mít dítě, že se na mateřství, jíž plně cítím. Chci být máma jako každá žena. Opravdu jsem si dítě přála, ale nechtěla jsem ho mít takovým podvodem, že bych přestala naoko brát antikoncepci. Protože tohle tedy vůbec nebyl můj styl. A proto jsem byla velice překvapená.

Kočárek mám raf pol.

A to hlavně mile překvapená, že se můj přítel rozhodl, že budeme mít naše první dítě opravdu brzy. Takže se mi ani nedivte, že jsem hned měla tendenci všechno nakupovat pro malé dítě. Můj přítel si toho všiml a byl úplně u vytržení, protože když jsem mu potom po půl roce řekla, že jsem těhotná, tak můj přítel byl opravdu v sedmém nebi. Ani jsem nečekala, že tohle se může stát s mužem, když jeho partnerka čeká jeho dítě. Chtěla jsem udělat pro svého přítele opravdu všechno, takže jsem se také přítele zeptala, jestli už by konečně nechtěl se mnou nakupovat nějaké věci pro miminko.

Děti miluji.

Později jsem se dozvěděla, že čekám holčičku, takže jsem chtěla také krásný kvalitní růžový kočárek. A to kočárek typu raf pol https://zelenazirafa.cz/cs/187-detske_kocarky_raf_pol, aby opravdu bylo všechno perfektní. Taky s tímto kočárkem raf pol jsem byla velice spokojená, protože tento kočárek mi doporučila moje sestřenice, kterého už ho má. Ona má tento kočárek, protože je velice odolný a je v mnoha barvách, což se mi moc líbí. Konstrukce je tak pevná, že se jenom tak nerozbije, takže je to něco pro milovníky dlouhých procházek v různém terénu. Nebo si zkuste někdy s nekvalitním kočárkem jet v horším terénu! Je to fakt síla! Sestra mi řekla, že by už jiný kočárek, než je raf pol už nechtěla. Já se jí nedivím, protože je jasné, že každá maminka bude chtít mít ten nejlepší kočárek.