Vychytávka pro ty, kteří si chtějí stáhnout video z internetu

Znáte to, narazíte na internetu na nějaké skvělé video a chcete si ho stáhnout z nejrůznějších důvodů. Bojíte se třeba, že bude z příslušné stránky smazáno, a vy už ho nenajdete, nebo ho chcete mít u sebe pro případ, že nebudete připojení k internetu a budete se chtít na video podívat i v režimu online. Nebo ho třeba budete chtít ukázat svým kamarádům. A většina stránek vám video v off-line režimu nepřehraje. Takto funguje třeba jen Netflix, který vám umožní si stáhnout videa do vašeho mobilu, ale musíte ho mít samozřejmě předplacený.

Youtube

Co ale takové YouTube, Tik tok, Facebook a další oblíbené stránky, na kterých se vyskytují běžně videa? Abyste je mohli odsud stáhnout, poslouží vám k tomu video downloader. Tento downloader nemusíte nikde stahovat. Je to webová stránka, která slouží jako univerzální stahovač pro různé tipy stránek. Nemusíte si tedy hledat žádný konkrétní, který bude určený pro stahování z vámi vybrané sociální sítě nebo stránky. Tento stahovač zvládne stáhnout video praktiky odkudkoliv. Ať už YouTube, Reddit, Facebook nebo Tik tok. Odkud stahovat nezvládne, jsou placené stránky, jako Netflix, Disney+, Prime video a podobně. Pokud jde ale o ty, kde je k dispozici obsah zdarma, můžete použít tento stahovač. Stahovač má tu výhodu, že je snadno dostupný, rychlý a zdarma. Stáhne vám video ve vysoké kvalitě a ve formátu, v jakém budete preferovat. K dispozici má ty nejvíce používané.

Facebook

Nezapomeňte ale, že pokud si nějaké takové video stáhnete, rozhodně byste ho neměli nahrávat na jiné sociální sítě a ještě třeba k tomu vydávat za svoje video. V takovém případě by se jednalo o krádež. Pokud si ale potřebujete stáhnut video jen pro své osobní účely, tento skvělý stahovač vám poslouží a ušetří vám váš čas, který byste strávili složitým instalováním nějakého programu na stahování videí.