Co obléct družičkám

Říká se, že kamarádky a další pozvané ženy na svatbě by měly dbát na to, aby přišly sice upravené a v hezkém oblečení, ale musí dodržet určitý dress code, který jim určuje, že nesmí být oblečeny tak, aby zastínily nevěstu. Je to velmi důležité, protože ve svatební den jde jen a jen o nevěstu a ženicha, a tudíž by mělo všem být jasné, že hlavním bodem zájmu by měla být nevěsta. Nevěsta si vybírá takové šaty, aby se v nich cítila krásně, a aby se jí líbily. Pokud tedy na svatbu přijde nějaká žena v honosných bílých šatech, je to většinou neuctivé k samotné nevěstě. Jak takovému problému zabránit?

družičky a nevěsta

Pokud jako nevěsta nechcete aby některá z vámi pozvaných dam přišla například v krajce, kterou máte na svatebních šatech, nebo s hlubokým výstřihem, je nutné si stanovit pravidla. Vy jako nevěsta můžete ženám říct, co si mají obléct. Ve svatebním oznámení můžete zaslat i pozvánku ke svatebnímu stolu a instrukce, jaké svatební dary si přejete a nebo v čem mají hosté přijít. Většina svateb se stylizuje do nějaké barvy, takže například pokud vy máte jako nevěsta bílé šaty, můžete hostům sdělit svoje přání aby ženy přišly třeba v šatech či halence stejné barvy jako je barva výzdoby. Hosté by to měli akceptovat.

družičky v modrém

Samostatnou kapitolou jsou družičky
Družičky působí jako podpora nevěsty, a jsou na svatbě hned po nevěstě nejvíc vidět. Proto by měl být kladen důraz na to, aby nebyly oblečeny příliš vyzývavě a nebo v podobné barvě. Nevěsta by při plánování svatby a výběru šatů měla sama družičkám vybrat šaty. Určitě vás potěší že v salonech probíhá často i výprodej šaty pro družičky Praha
Svatebni-saty-spolecenske-plesove, kde najdete velmi hezké šaty za zlome původní ceny.

Každá družička i host by měli bez výjimek akceptovat vaše přání ohledně jejich oblečení. Díky tomu bude vše sladěné, nikdo na sebe nebude oblečením strhávat pozornost a nikdo vám nenaruší svatbu.