Žena samoživitelka se bez instalatéra neobejde

Že je instalatérské řemeslo typicky mužskou záležitostí, je celkem jasné, ale přesto se některé ženy pustí do prací, které jim příliš nepřísluší. Týká se to zejména žen, co žijí osamocené nebo s dítětem a musí si dokázat poradit i v situacích svízelných, které v partnerském vztahu řeší muži. Ne každá žena volá kvůli zatloukání hřebíku hodinového manžela, ale přece jen jsou některé činnosti, jež by měla přenechat odborníkům.

topný systém

Závady na plynovém kotli či karmě – na závady veškerých plynových spotřebičů ihned volejte instalatéra, protože tu může dojít i k velmi nebezpečným situacím, a nevyplácí se zbytečně riskovat výbuch plynu a následný požár. Riziko je příliš velké a můžete do problému nechtěně zatáhnout i sousedy v bytovém domě. Na závažné závady tohoto typu, což jsou zejména úniky plynu, volejte instalatéra třeba i o půlnoci, v rámci havarijního servisu.

špinavá voda v umyvadle

Zanesený odpad v kuchyni – neodtéká vám odpad v kuchyni a chystáte se vzít do ruky šroubovák a povolit sifon u kuchyňského dřezu? Co když se vám ale bude šroub protáčet nebo jej nebudete schopna silou povolit? A co když se vám sifon nepodaří namontovat zpět a budete nutně kuchyňský dřez potřebovat kvůli vaření pro malé batole? A co když se chcete vyvarovat zápachu a bakteriální nákaze z demontovaného sifonu, což může ohrozit i zdraví vašich dětí? Právě tehdy je vám k dispozici instalatér nonstop https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha.

Ucpaný záchod – ještě horší situace vznikají v domácnosti s ucpaným klozetem. Jestliže voda z mísy neodtéká a nedá se to prorazit gumovým zvonem, může být zátka až v kanalizaci, a tehdy si amatér neporadí, i když by to byla osoba mužského pohlaví.

Únik vody – na unikající vodu z vodovodního rozvodu rovněž volejte instalatéra, a to jak v případě, že znáte přesné místo úniku, například u ventilu od pračky, anebo jej neznáte a voda uniká do omítky ve zdivu. Instalatér dokáže místo problému pod omítkou přesně lokalizovat a následně opravit.