Prsa a držení.


Kde se používají takzvané tejpy na prsa a využívají je i normální běžné ženy ve svém životě? Ano rozhodně je to skvělá věc a hlavně v modelingu a na přehlídkových molech je to skvělým pomocníkem. Jen si představte, kdyby měli ženy, některé opravdu kreativní kousky oblečení, ženy předvádět s podprsenkami. Rozhodně by to nešlo anebo by to vypadalo opravdu velmi špatně. Ano některé modelky nemají takové poprsí, které by nějak vadilo, a některé ho mají udělané za pomocí plastiky, ale i v takových případech to musí na mole vypadat dobře. Samotný návrhář si nemůže dovolit, aby ženy měli pod jeho kousky viditelné podprsenky. Tak v této branži jsou pásky a ochrany bradavek opravdu velkým pomocníkem.

tejpy na prsa

Dalším pomocníkem jsou pásky na plesových akcích, kde ženy vypadají překrásně. Mají odkrytá ramena anebo jim jde vidět půlka páteře, která odkrývá spoustu k vidění. Na podprsenku tu není rozhodně místo a ženy by si jí ani nevzali. Podprsenka bez ramínek sice existuje, ale už jste ji někdy vyzkoušeli i v těch nejlepších situacích, které jí připravíte a upevníte, se vám stane, že po nějaké době vám sklouzne a vy se neohrabaně stále snažíte jí dostat tam, kam patří. Není to pohodlné a neřeší to dobře vyztužení vašich prsou.

prsa

V těchto případech pásky používají i obyčejné ženy, které vědí jak na to. Ovšem nemusí to být hned nějaký gala večer, abyste si brali páskovou nebo neviditelnou podprsenku. Může to být například obyčejný letní den, kdy si chcete vzít letní šaty bez podprsenky. Letní látky jsou někdy průhledné a jde přesně vidět opravdu hodně. Proto je spousta žen ve svém šatníku nemá, nebo je nenosí. Některé ženy si myslí, že si je nemohou dovolit, že už na to nemají věk nebo postavu, ale jsou na omylu. Letní šaty si může dovolit každá žena, a když se v nich bude cítit dobře, díky páskám na prsa bude to jen třešnička na dortu. Tak ženy nezahálejte a vyzkoušejte tuhle novinku, určitě najde ve vašem životě upotřebení, a když s ní nebudete spokojeni, pořád se ještě můžete vrátit k podprsenkám.