Vůně do auta.


Do auta, existují různé vůně i různé provedení, kterými si můžete své auto zvelebit. Není to jen o vůni, ale i o samotném vzhledu vonného předmětu. Některé předměty nejsou vzhledově moc pěkné a snažíte se je různě schovat pod sedačky nebo na místa, kde nepůjdou vidět. Někdy je dáváte i do zavazadlového prostoru, kdy vůně pronikne do auta, ale není vidět, odkud se line. Takhle by to být nemělo, proč schovávat něco, co kupujete. Pořiďte si takové vůně do auta, které budou i vzhledově vypadat skvěle, a zvelebí vám váš interiér vozu. Tak to má přece vypadat.

vůně do auta panáček

V posledních letech se hodně osvědčila vůně do auta ve tvaru malého panáčka, který se kulatou hlavičku, ruce a nohy. Není to bůhví jaké provedení, ale vzhledově je velmi rozkošný a hlavně krásně voní. Každý panáček má jinou barvu. Vždy jedna barva odpovídá jedné vůni a je hned několik barev, které můžete ve svém voze mít. Může to být pro ženy růžová, oranžová, bílá, ale i pro muže černá, zelená, hnědá, modrá. To, že jste žena, neznamená, že musíte mít růžového panáčka v autě, můžete si vybrat podle vůně například modrého nebo zeleného. Takového panáčka vyrábí hned několik značek, a liší se trochu tvarem.

vůně do auta panáček

Jeden je více rozpláclý a rukama se drží ve ventilačním prostoru a druhý je zase takový baculatý a má jiné uchycení do ventilačního prostoru. Vůně do auta panáček je něčím zajímavý a jedinečný. Je to příjemná změna po těch papírových vůních do auta, jako byt vonný stromeček. Ovšem, existuje jich daleko více, můžete mít vonné lahvičky s tekutinou nebo navoněné kusy dřeva, které postupně vysychají a uvolňují vůni. Dále to mohou být různé gelové provedení v nejrůznějších tvarech, jen je nenechávejte na přímém slunci na palubní desce, mohou se i roztéci. Jaké vůně si do auta nejraději kupujete vy? Máte své favority nebo vám to je jedno a berete, to co se naskytne?