Pověřte fotografováním vaší nemovitosti profesionála


Kompozice

Stalo se vám někdy, že jste vesele fotografovali vaši rodinu na dovolené, a po zhotovení snímků, při jejich prohlížení, například pomocí projektoru na projekčním plátně, jste s hrůzou zjistili, že jsou všechny fotky „na jedno brdo“, postrádají plasticitu, jsou nezáživné, nezajímavé, a ke všemu jste ještě všem fotografovaným osobám „uřízli nohy“, takže jsou vidět jen od pasu nahoru?

velký dům

Fotografovat se totiž musí umět, profesionální fotograf si je dobře vědom, co znamená výraz „poutavá kompozice“, a rozhodně nestačí jen mačkat spoušť, fotit a fotit s vědomím, že to „nějak dopadne“. Kompozice je něco jako schopnost oslovit kohokoli zhotoveným snímkem tak, aby z něj byl patrný jistý náboj, aby byl prostorově vyvážený, poutavý a zajímavý.

Správnou kompozici oceníte i u fotografa nemovitostí, pokud je chcete nabízet k prodeji nebo k pronájmu, například pro rekreační účely. Fotograf se soustředí na to, aby výsledek jeho práce odpovídal plně vašim představám, a aby vyjadřoval to, co skutečně váš dům, chata, penzion, hotel nebo sportoviště nabízejí.

fotografování domů

3D prohlídka

Oslovují-li vás 3D reality, můžete se posunout na vyšší level a využít možnosti vytvořit z vašeho interiéru 3D prohlídku. Každý kdo s ní pak bude pracovat, ocitne se jakoby uvnitř tamního prostoru, a snadno pak posoudí, zda je objekt vhodný k využití, či nikoliv. 3D prohlídku lze zakomponovat prakticky do jakéhokoli typu interiéru v bytových i nebytových prostorách.

Dron

Létající drony mají tu specifickou vlastnost zaujmout pozornost svými manévrovacími schopnostmi. Proniknou i do míst, kam se s letadlem nemůžete dostat za žádných okolností, a jejich pohyby připomínají let ptáků nad krajinou. Pohled z ptačí perspektivy může vaší nemovitosti vtisknout velmi poutavou podobu, se kterou lze pak oslovit nejednoho zájemce o koupi nebo pronájem.