Jak vypadat lépe?

Zdravé tělo a dobrý vzhled není samozřejmost. Zdraví by mělo být na prvním místě, ale většina lidí řeší především vzhled – a to ještě ne pořádně. Člověk je zdravý především zevnitř. Jenže většina lidí se o sebe stará hlavně zvenčí. Ženy a i muži používají spousty kosmetiky, ale zapomínají na to hlavní – a tím je strava. Pokud budete jíst nekvalitní jídla a budete pít málo čisté vody, můžete používat kila kosmetiky, a nebudete nikdy vypadat dobře. A především nebudete nikdy zcela zdraví. Na co se zaměřit? Na celkovou životosprávu. Pokud chcete mít zdravé klouby, pevné vlasy a nehty a hezkou pokožku, je potřeba se o sebe starat opravdu pečlivě.

pokožka vrásky

Co nám chybí?
Zdravá strava obsahuje mnoho pro nás velmi důležitých vitamínů a minerálů. Jenže v potravě jich dostatek přijme jen málokdo. Většině lidí chybí nějaké stopové prvky, a tak je berou v podobě doplňků stravy. Jednou z těchto důležitých, ale značně opomíjených látek je kolagen. Právě ten je zodpovědný za náš vzhled a hlavně za stav našich kloubů. Vyskytuje se na příklad v želatině a díky němu jsou naše klouby v dobré kondici. Při nedostatku kolagenu dochází ke ztenčování chrupavek a může vzniknout artróza. Co se týče vzhledu, bez dostatku kolagenu budete mít brzo vrásky a pokožka může být povadlá. Je potřeba kolagen doplňovat. Jenže jaký zvolit?

prášek kolagen

Živý kolagen Orcacollagen je nejlepší, protože je vyroben z mořských ryb. Právě tento typ kolagenu je nejlepší a nejzdravější, protože se velmi snadno vstřebává. Začněte ho užívat, a denně si namíchejte drink z kolagenového prášku a vody. Příprava je velmi snadná a kolagen je chutný. Když ho začnete brát ještě před třicítkou, jeho účinky se na vás opravdu podepíšou. Budete vypadat mladší, váš zdravotní stav bude mnohem lepší a budete se cítit opravdu skvěle. Nečekejte na další roky, a začněte kolagen užívat co nejdřív.