Přítel na dlouhé roky

Důvodů, proč lidé milují psy, je hned několik. Jedním z těch největších je ten, že psi jsou velice oddaná zvířata, která své majitele neopouští ani v nejtěžších chvílích. Psovi je srdečně jedno jestli jste bohatí či chudí nebo jestli jste tlumí nebo štíhlí. Pes vás prostě miluje takové jaké jste a to bez jakékoliv přetvářky. Jsou nám dokonce věrní i po naší smrti, což bylo mnohokrát zdokumentováno. O jednom takovém psovi byl dokonce natočen stejnojmenný film. A shodou okolností šlo k psa plemene akita inu.

akita inu

Akity jsou neuvěřitelně věrní psi. Ke svému pánovi přilnou téměř okamžitě a následují ho kamkoliv. Milují svou rodinu až za hrob, o čemž jste se mohli přesvědčit právě i ve výše zmíněném filmu. Jsou skvělé jako hlídači, ale jsou to stejně skvělí společenští psi, kteří si velmi rychle zvyknou na svoje místo v rodině. Jsou vynikající jako společníci pro děti. Jako jedno z mála plemen akity milují malé děti. Jestli hledáte psa k dětem, rozhodně zvažte akitu.

Hledáte chovnou stanici, kde je aktuální akita inu prodej štěňat? Pak jste tu správně. Je několik vrhů do roka a v každém najdete jen ty nejlepší rodiče a tedy i nejlepší štěňata. Všechny aktuální vrhy jsou vždy na webu i se všemi informacemi, takže si můžete svého nového čtyřnohého mazlíčka zarezervovat téměř ihned. Proč si vybrat chovnou stanici?

pes akita

Nikdy nekupujte psa mimo chovnou stanici
Chovné stanice jsou zřizované na základě zákona o chovu zvířat. Stanice musí splňovat všechny zákoně požadavky, jinak nedojde k jejímu zapsání do seznamu. Stanice musí uchovnit jen 100% zdravé jedince, díky kterým budou nabízet opět jen psy se 100% zdravotním stavem. Může se samozřejmě stát že i zdraví jedinci budou mít psa nevhodného na výstavy, ale to se stává minimálně. Nehrozí tu ovšem závažná onemocnění tak jako u množíren, které se lidi snaží nalákat na nízkou cenu.