Zdravý život

Myslím si, že každý člověk má svůj životní styl a takzvaně live style. Podle mého názoru, každý člověk anebo každá rodina si žije podle svého. Samozřejmě, že by bylo opravdu vždycky nejlepší, aby každá rodina žila tak, aby se to týkalo hlavně zdraví a aby to samozřejmě bylo také nezákonné. Znám totiž několik lidí, kteří si žijí takový život, kdy třeba kradou anebo jsou úplně nepoctiví. Tohle se mi vůbec nelíbí, proto jsem opravdu moc ráda, že mě moje rodiče vychovali tak, abych byla stále zdravá a šťastná. Můj zdravý životní styl je takový, že si opravdu dávám záležet na tom, aby moje strava byla opravdu dokonalá a různorodá.

Užíváte si?

A to nemluvím hlavně o pohybu. Pohyb je pro mě velice důležitý. Řekla jsem si, že kdybych nemohla třeba sportovat nebo alespoň dva dny se pořádně nehýbat, tak by mě to opravdu hodně vadilo. Proto si myslím, že sport a zdravá strava je pro člověka opravdu hodně důležitá. A to také v mnoha ohledech. Vemte si, kdyby se třeba lidé vůbec nehýbali a jedli stále jenom tučná a mastná a sladká jídla. Nakonec by to všechno dopadlo tak, že nejenom by hlavně celý organismus byl zanešený, jako hlavně ledviny a játra a žaludek i srdce, ale také by to esteticky nevypadalo moc dobře. Protože když lidé budou jíst opravdu hodně tučných a nezdravých mastných jídel, tak to potom dopadá tak, že také trpí silnou obezitou.

Veselý život.

A myslím si, že opravdu žádný člověk by nechtěl dobrovolně trpět obezitou. Víte, jak by to také vypadalo? Proto jsem ráda, že existují také různí nutriční terapeuti a nutriční poradci, kteří vám třeba mohou poradit v tom, kdybyste se chtěli poradit s někým v oblasti výživy a tak podobně. Já vím, že to není někdy jednoduché. Mám totiž kamarádku, která má nadváhu snad třicet kilo. Musím uznat, tohle je opravdu moc a ona se stydí chodit do posilovny anebo se stydí také k nutričnímu terapeutovi a poradci. Jenomže jak má začít žena, která se stydí sama za sebe? Podle mého názoru by žena měla změnit opravdu životní styl a začít se také více pohybovat. Podle mého názoru by bylo opravdu vhodné, aby žena jezdila na kole, aby při běhu nezatěžovala vůbec své klouby.