Motorky a akce

Je opravdu hodně lidí, kteří mají rádi auta anebo motorky. A to bych nebyla já, bych na tom nebyla nějak podobně. Já opravdu vyznávám hlavně to, když lidé mají rádi motorky, protože na motorce jezdil můj úplně první přítel, proto mám k motorkám opravdu velmi vřelý vztah. A říkám si, že kdybych se nebála řídit motorku, tak si ihned také motorku pořídím. Protože mě motorka připomíná své mládí. Na motorce jsem se svým prvním přítelem strávila opravdu tolik času, že už si ani nevzpomenu, kolik času to bylo. A pokud i vy máte zájem někdy jezdit na motorce anebo jestli máte rádi moto věci nebo nějaké moto srazy, jako jsem to dělala já, tak neváhejte, protože je to opravdu zážitek.

Motorek se lidí bojí.

Já jsem byla na moto srazu asi už pětkrát a musím uznat, že je to opravdu perfektní a velice zábavné. Pokud nemáte třeba rádi motorky anebo svět moto, taky můžete také jistě zavítat do nějakého skvělého moto klubu, kde vás jistě uvítají jako nového fanouška. Moto závody anebo moto akce, jsou velký zážitek, a tak vám zaručuji, že se vám to bude jistě líbit. Protože pokud něco nezažijete nebo nepocítíte na vlastní kůži, tak ani vlastně nevíte, jestli se vám tohle vůbec líbí. Proto vůbec neváhejte, protože moto srazy anebo motorky jsou opravdu zábavné a já věřím, že se vám to bude jistě líbit.

Motorky jsou silné.

A pokud stále váháte, jestli to bude akce přímo pro vás, tak se nebojte. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo se zajímá o motorky anebo jezdí dokonce na motorce, tak se nebojte ho požádat o nějakou radu třeba vám poradí, jak na to anebo jak mít rád motorky. Navíc moje kamarádka si našla přítele, který jezdí na motorce, zatímco ona motorky nesnáší a bojí se jich. a je to potom velice složité, protože když si nemají dva lidé co říct, tak je to vztah potom na nic. Také musím ale uznat, že dost lidí s motorek bojí. Znám kamaráda, který se právě na motorce zabil. Byl to pro mě šok, protože se mnou chodil celých devět let na základní školu.