Nejlepší pražský barber shop vám může cosi připomenout


Zavzpomínejte na staré časy

Někteří lidé velmi rádi vzpomínají na staré časy, oblíbili si retro styl a obklopili se doma také retro nábytkem. Zároveň tu a tam vyprostí ze šuplíku staré fotky a propojí se s místy, událostmi a situacemi, co sami prožili. Některá místa mohou ostatním lidem připadat poněkud nezajímavá, ale pro dotyčného to znamená příval energie a propojení s časem, kdy právě tam prožili něco krásného.

stříhání u kadeřníka

Tímto způsobem se také do kolektivního vědomí planety vsouvají tyto události jako jeden ze segmentů mozaiky životních prožitků, a ty pak zvyšují všem lidem kolem vás kvalitu životní úrovně. Ačkoli se to může zdát nesmyslné, funguje to docela spolehlivě, a tak právě vy, co rádi vzpomínáte na něco hezkého, zvyšuje takzvané energetické vibrace kolem sebe a pomáháte nejen sobě, ale i ostatním.

dámské paruky

Retro v nejlepším barber shopu

Uveďme si tu malý příklad, jak to vlastně funguje. Nejmenovaný muž středního věku žil kdysi dávno v Praze a v jejím blízkém okolí. Několikrát se v životě v tomto regionu stěhoval, a tak poznal jak Prahu, sídliště Řepy a sídliště Spořilov, tak i Kladno, Hostivice a pražskou čtvrť v Holešovicích. Studoval dokonce v Praze Dejvicích vysokou školu, a tak pro něho všechna tato místa znamenají návrat do starých časů jeho mládí.

A teď si představte, že objeví nejlepší barber shop v Praze, který jej propojí se všemi těmito místy. Barber shop totiž disponuje provozovnami jak v Praze, tak i v Kladně a v Hostivici. No to je prostě neuvěřitelné, že? Takže pak stačí, až zas vlasy odrostou, zajít třeba v červnu do kladenského barber shopu, v červenci do toho dejvického, a v srpnu do Hostivice. No a na Vánoce si dotyčný dopřeje sestřih v Kralupech, a víte proč? Protože tudy projížděl autem v zimě, když se svou přítelkyní putovali do Jizerských hor na úžasný týdenní pobyt s kamarády z jezdeckého oddílu. Bylo to sice již v devadesátých letech, ale barber shop v Kralupech mu ten den připomene tak, jako by se to odehrálo včera.