Propiska jako vděčný dárek zákazníkům


Představte si, že prodáváte dámskou obuv, a uvažujete nad tím, obdarovat některé zákazníky, co nakupují u vás pravidelně, nebo nakoupí za vyšší balík peněz, nějaké bonusy. Mohou vás napadat například procentuální slevy, poukázky na nákup dalšího zboží, slevy na dopravě, a také dárky v podobě příslušenství, jako jsou čisticí pasty, kartáče, stojánky, náhradní tkaničky, podpatky atp. Další možností, jak si udržet nebo potěšit zákazníky, jsou propisky s potiskem.

Propiska je předmět, který užije každý, dokonce i děti, co neumí psát, a pouze si po papíře malují. Darujete-li zákazníkům propisku s vlastním logem, a může to být pokaždé v jiné barvě, lidé si mohou propisky ponechat jako suvenýr, používat je doma pro psaní, darovat je dětem pro psaní ve škole, mít je v kanceláři anebo si je brát s sebou na dovolenou.

poznámkový blok a tužka

Propiska a poznámkový blok – ještě zajímavějším dárkem pro věrné zákazníky je propiska s poznámkovým blokem (zápisníkem) jako jeden komplet. Domníváte-li se, že poznámkové bloky již dávno vyšly z módy, pak se mýlíte, protože je to stále platná jistota v případě, že vám selže mobilní telefon. Cokoli zapíšete do poznámkového bloku, v něm zůstane, nikdo žádná data nesmaže, a pokud se nedostane do rukou nepovolané osobě, což není tak obtížné zařídit, nikdo nemá šanci si vaše citlivá data číst. Pamatujte, že je mnohem bezpečnější si zapisovat vše do poznámkového bloku (samozřejmě kromě hesel k bankovním účtům), než mít data někde uložená na počítači nebo na nějakém externím datovém úložišti, stále platí, že poznámkové zápisníky jsou nejbezpečnější úložiště ze všech úložišť na světě.

propisky a blok

Toto vám potvrdí každý zkušený „ajťák“, který má za sebou již desítky let praxe, a dobře ví, že data lze mnohem snáze zneužít po síti, než někomu, kdo má zápisník neustále v kapse nebo s ním spí, uloženým pod polštářem.