Proč právě černé lodičky na platformě

Kdybychom provedli sociologický průzkum mezi mužskou populací na téma ženských nohou, a chtěli bychom zjistit, jak velké procento se s oblibou ženám dívá na hýždě, lýtka a stehna, je velmi pravděpodobné, že bychom odhalili až neuvěřitelně obrovský počet zájemců. Rozhodně nejde o zanedbatelnou menšinu.

Ženské nohy jsou předmětem erotické touhy již po staletí, a tak vás jistě nepřekvapí, že spolu s nimi muže zajímá i vhodné obutí. A zde bychom se mohli na okamžik zastavit a zamyslet se nad tím, proč jsou tak vzrušující a okouzlující černé lodičky na platformě https://www.botish.cz/lodicky-na-platforme a další podobné dámské boty na podpatku.

černé lodičky

Zajímavé je, že dokud sledujeme zcela odhalené ženské nohy, například v krátkých šortkách, a dotyčná žena obouvá plážové boty do vody s plochým a nízkým podpatkem, nevzbuzuje to v nás prakticky žádné touhy. Ale jakmile se z těchto nevzhledných „plácaček“ vyzuje a obuje sandály či lodičky na podpatku, krevní tlak stoupá, srdce se rozbuší vzrušením, až málem vyskočí z hrudi. Jak je to možné, že taková drobná změna v obutí, a tak silný sexuální podnět?

červené lodičky

Odpověď hledejme v anatomické konstrukci chodidel. Jde tu o to, že jakmile jsou chodidla v pravém úhlu s podložkou (podlahou), kotník je v neutrální pozici a nárt a nožní klenba zůstávají nevýraznými. Jakmile se však noha zvedne na špičku a podepře jí podpatek, zvýrazní se tím krása celých nohou – protáhne se lýtko, nárt se zdvihne vzhůru, kotník vystoupne a vyniknou tu i krásné dlouhé prsty, úzká pata a zejména hluboká nožní klenba.

Ženská chodidla jsou jedním z nejvýraznějších erotických stimulů pro většinu mužů, ačkoli se může zdát, že přímo sama o sobě některé muže neoslovují. Nebýt takto tvarovaných chodidel, nebylo by možné poskytnout žádnou obuví na podpatku takové vzrušení a nebylo by ani smysluplné snažit se ženám nabízet boty na podpatcích.