Trápí vás předčasné vyvrcholení?


Sex je sice přirozenou součástí našeho života, ale může se stát že nás tělo neposlouchá jak bychom chtěli. Muže i ženy trápí zdravotní problémy, které ztěžují intimní styk. U mužů jsou dva zásadní problémy, které jim ztěžují vést normální intimní život. Jsou jimi:

  • erektilní dysfunkce
  • předčasná ejakulace

Oba tyto problémy mohou mít souvislost s hormonální nerovnováhou i špatným životním stylem. Problematická erekce je problém, který trápí hlavně muže ve vyšším věku. Většinou jde o problém který vzniká v důsledku poklesu pohlavního hormonu testosteronu. Právě díky testosteronu je erekce pevná a dlouhá na to, aby se mohl styk odehrát. Vždycky je na místě zajít k lékaři, aby muže vyšetřil a určil zda jde o problém, který souvisí jen s poklesem hormonů a nebo o problém, který může značit třeba rakovinu prostaty.

muž a žena

Předčasná ejakulace je oproti problémům s erekcí záležitost, která se týká spíše mladších mužů. Jsou totiž pohlavně nezralí a nevybouření a mají testosteronu naopak příliš mnoho. V důsledku toho je styk příliš krátký, protože dojde k ejakulaci už po pár minutách, či dokonce vteřinách. Sex si tak neužije ani muž a ani jeho partnerka. Zatímco léčba erektilní dysfunkce je poměrně známá a existuje celá řada doplňků stravy, kterými lze tento problém celkem snadno odbourat, co se týče rychlého vyvrcholení, tam muži často neví jak problém řešit.

banán rtěnka

Existují i přípravky které umí vyřešit i oddálení ejakulace. Pomocí doplňků stravy se optimalizuje hladina testosteronu a pomůže vám prodloužit styk natolik, že si ho zase po dlouhé době užijete. Vyzkoušejte přírodní doplňky stravy, které vám pomohou s mnoha sexuálními problémy. Je jednodušší začít užívat doplňky stravy než celý život trpět tím, že váš sex za moc nestojí. Můžete si tím dokonce zachránit i vztah který bez kvalitního sexu fungovat nebude.