Krásné motorky


Já si myslím, že v poslední dobÄ› jsou motorky velice rozšířené a také hlavnÄ› oblíbené. A to je hlavnÄ› z toho důvodu, že když s partnerem a s naÅ¡imi dÄ›tmi bydlíme na vesnici, tak za poslední dva roky se tady prohnalo opravdu tolik motorek, že sama se divím, že to takhle vůbec je. Také si myslím, že je asi hodnÄ› lidí, kteří se vůbec nebojí jezdit na motorce. Tohle dává samozÅ™ejmÄ› logiku, že? Protože kdyby se nÄ›kdo bál jezdit na motorce, tak si logicky žádnou motorku ani nepořídí, jenomže tohle ale není zase tak úplnÄ› stoprocentnÄ› pravda, protože jeden můj kamarád už mÄ›l dvÄ› havárie na motorce, vždycky z toho byl v nemocnici, ale vždycky se z toho nÄ›jak dostal, což jsem samozÅ™ejmÄ› ráda, ale opravdu nechápu, proÄ kamarád mi vždycky říká, že už na motorku nikdy nesedne.

Jezdíte na motorce?

Řekne, že se motorek už bojí, ale stejně uplyne třeba půl roku anebo osm měsíců a ihned kamarád zase sedá na motorku. Kamarád řekl, že tohle je asi závislost na motorce nebo na adrenalinu. Ano, samozřejmě tohle samozřejmě přiznávám, že jízda na motorce může být také opravdu veliký zážitek a také hlavně adrenalin. Já tedy sama osobně mám ráda adrenalin, ale úplně asi jiného rázu. Já mám třeba ráda takový adrenalin, když třeba s někým soutěžím, a to třeba ve sportu anebo třeba také, když hraji své oblíbené šachy anebo karty.

Motorky jsou úžasné.

Tohle mÄ› hodnÄ› baví, ale já si zase říkám, že tÅ™eba riskovat život na motorce nebo dÄ›lat adrenalinové sporty, tohle zase není vůbec nic pro mÄ›. A je to stejné, jako kdybych tÅ™eba mÄ›la skákat bungee jumping anebo nÄ›co podobného. Také bych to vůbec nikdy neskoÄila. Takže se toho bojím a na to se mám opravdu moc ráda, než abych si potom tÅ™eba rozbila hlavu nÄ›kde o skálu, a to samé platí i o motorce. I když ano, motorka je sexy, to pÅ™iznávám a také se mi to líbí a chtÄ›la bych to na ní projet, ale mám takový veliký pud sebezáchovy, že mi moje tÄ›lo a asi vlastní duch ani nedovolí, abych si na motorku sedla ani jako spolujezdec. Ano slyšíte dobÅ™e.