Máte čím topit?

Pokud jste topili jen plynem a neměli jste náhradní řešení v podobě kotle na tuhá paliva nebo krbu, pravděpodobně vám dodavatel zvedl zálohy až několikanásobně. Tato situace donutila řadu lidí hledat topenáře, kteří by jim zavedli domů kotel na tuhá paliva. Topenáři, krbaři a také kominíci měli plné ruce práce. Termíny se velmi rychle zaplnily, a mnoha lidem tak zbyly lej noci pro pláč. Podobná situace je i dnes, a kdo chce mít jistotu že bude mít na letošní topnou sezonu záložní zdroj vytápění v podobě kotle na dřevo, musí si služby topenáře a příbuzných oborů zajistit už teď, protože je o ně stále velký zájem.

kohoutek topení

Topení Ostrava nabízí nejen realizaci krbů, ale i servis topné soustavy, instalatérské práce a to jak objednané tak i havarijní. Pohotovost jede 24 hodin denně 7 dní v týdnu, protože instalatérské práce je potřeba vyřešit co nejdříve. Pokud se vám stane že vám začne protékat wc nebo se vám o víkendu rozbije kohoutek, neváhejte a zavolejte si na pohotovostní služby. Není dobré takové problémy řešit až za několik dní, protože se vám to může hodně prodražit. Bydlíte v bytě? Pak je extrémně důležité vzniklé havárie řešit okamžitě. Nikdo nechce mít vytopený byt, a pokud vidíte že vaše topení nebo vodovodní trubky nejsou v dobré kondici, řešte to zavčas. Pojišťovna může mít problém s plněním v případě že zanedbáte pravidelnou údržbu bytu.

staré topení

Využijte jedinečnou možnost pohotovostní služby, která všude není. V případě poruch zasahujeme téměř okamžitě a vždy se snažíme danou situaci vyřešit ihned. Ochráníte tak nejen svůj ale i okolní majetek. Objednat se můžete online a nebo na telefonní lince nonstop – využít můžete číslo na havárie i na objednání prací, které snesou menší odklad. S námi bude váš majetek v bezpečí a vše bude fungovat tak jak má – od vodovodního potrubí až po odpad.

5/5 - (2 votes)