Jaký si vyberete vy?

Každá nastávající maminka pokukuje po kočárku. Který si asi vybere. Nebo jaký kočárek je nejlepší. Když se podíváme do různých obchodů, nebo na různé e-shopy, tak se nám možná přetočí i panenky. Kolik takový kočárek stojí. Kočárky se pohybuji i do několik deset tisíc korun. Ale určitě vám nezaručí, že bude naprosto komfortní a že vám bude vyhovovat. Ono taky každá maminka od kočárku chce něco jiného. Některé by nejraději sportovnější kočárek. Nebo nejlépe třeba kočárek do terénu, které jsou taky dobré, když bydlíte třeba na vesnici, kde jsou cesty všelijaké.

kočárek

Taky si určitě u kočárku můžete vybrat, zda chcete kočárek mít s nafukovacími koly, nebo třeba si postačíte jen se gelovými. Vidíte, jaký je složitý výběr kočárků. Pamatuji si jako by to bylo včera kdy jsem si já jako maminka prvního nastávajícího miminka vybírala kočárek. Byla jsem dlouho nerozhodná. Vůbec jsem netušila, co mě čeká. A jak velký a široký sortiment budu mít na výběr. A taky barvy. No prostě já jsem se v tom naprosto vyžila, a hlavně jsem byla ráda, že mezi tolika kočárky jsem si vybrala ten svůj správný. Mým šampiónem se stal kombinovaný kočárek https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kombinovane-kocarky/, který mi poskytl všechno, co jsem potřebovala.

kočárek

Tak že kočárek 2v1. Díky tomuhle jsem měla i sportovní verzi kočárku na později a nemusela jsem se rozhodovat, jaký samostatný sportovní kočárek si později koupím. Bohatě jsme si vystačili s tím, co jsme měli vybraný. Dostatečná hluboká korba nám poskytla přístřeší hlavně v zimě což bylo pro mě důležité a vydržela nám opravdu dlouho. Potom jak už malý seděl, tak jsme přenastavili kočárek na sportovní verzi a super. Byla jsem maximálně spokojená. Měla jsem to ze dne na den a nemusela jsem nic vybírat, objednávat a hlavně čekat. Tak že za mě, pokud vám mohu doporučit a nemáte ještě vybráno, podívejte se po kombinovaném kočárku.